Hakkımızda

Artı Bilgisayar A.Ş. Troy Apple Premium Reseller

Artı Bilgisayar 1992 yılında, bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan, yazılım/donanım desteği sağlayan, satış sonrası hizmet sunan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.


27 yıldır hizmet veren Artı Bilgisayar - Troy 2019 yılında büyümeye giderek, bünyesine 5 yeni mağaza eklemiş ve Türkiye'deki en yaygın APR (Apple Premium Reseller) ünvanına sahip olmuştur.

2006 yılında açılan Troy Kanyon Levent, Avrupa Yakası'nın ilk Apple Yetkili Satıcısı’dır. 2009 yılında açılan Troy City's Nişantaşı'nı, 2012 yılında açılan Troy Capitol Altunizade takip etmiştir. Haziran 2013'te Troy Marmarapark Beylikdüzü mağazasıyla Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller'ı açan Troy, Ağustos 2013'te ise ilk İstanbul dışı mağazası Markantalya AVM Antalya'da açılmıştır.


2016 yılı itibariyle ikinci İstanbul dışı mağazasını İzmit 41 Burda’da açan Troy, bunu takiben 2019 yılında 5 yeni mağazayı bünyesine katarak İstinyePark, Caddebostan, Aqua Florya ile Mavibahçe İzmir, Agora İzmir mağazalarıyla hem Türkiye’nin en yaygın Apple Yetkili Satıcısı olmuş, deneyimli personeli ile iyi hizmet verme ilkesinden taviz vermeden daha geniş bir müşteri ağına ulaşılabilir olmuştur. Toplam 92 satış danışmanı ve mağaza yöneticisi ile Troy APR şu anda 11 Apple Yetkili Satış noktasında Apple deneyimini yaşatmaktadır.

Troy mağazaları, dünyadaki Apple Yetkili Satıcısı konseptine uygun olarak dizayn edilmiş olup, mağazaların yapısı itibariyle müşterilerine Apple ürünlerini yakından tanıma ve deneyim fırsatı ile tecrübeli teknik ekibimizin katkılarıyla satış sonrası servis desteği sunmaktadır.


Artı Bilgisayar açıldığı ilk günden beri 27 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumunda olup, Apple Servis servis sertifikalı 41 teknik personel ile, 2019 yılı itibariyle 8 ayrı lokasyonda hizmet vermektedir.

2006 yılında açılan online satış sitesi kolaycaal.com, Artı Bilgisayar’ın sunduğu hizmetleri müşterilerine sunma amacı taşımakta, teknolojik ürünleri üretici ve tedarikçi haklarını gözeterek uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturmaktadır. Daha sonra 2012 yılında açılan online satış portalı troyestore.com, aylık ortalama 135 000 ziyaretçi ağırlayarak Troy Apple mağazalarının online dünyaya açılan penceresidir. troyestore.com, Troy mağazalarındaki tüm Apple ürünlerini ve geniş ürün yelpazesine sahip Apple aksesuarlarının yanında tamamlayıcı farklı aksesuarları da barındıran 40’a yakın firmanın ürünleri ile müşterilerine cazip fırsatlar sunmaya devam etmektedir.


Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller


Haziran 2013'te Troy Marmarapark Beylikdüzü mağazamız Türkiye'nin en büyük Apple Premium Reseller'ı olarak müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.

98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati


27 yıllık geçmişi ve uzman kadrosu ile Artı Servis, 98% müşteri memnuniyeti ve 84% müşteri sadakati ile Apple Yetkili Servisleri arasında örnek gösterilen servis konumundadır.

ARTI Bilgisayar A.Ş. ve TROY mağazaları tüm çalışanlarıyla bütün faaliyetlerini müşterisinin memnuniyeti ve ihityacı için yoğunlaştırmayı, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak geliştirmeyi, ürünleri zamanında ve eksiksiz olarak teslim etmeyi ve israfı ortadan kaldırmayı ilke olarak hedeflemiştir.

ARTI Bilgisayar her zaman yeniliklere açık şekilde, teknolojiyi yakından takip ederek kendisini geliştirmeyi ve her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke olarak benimsemiştir.


İsteyen herkes mağazamıza gelerek ürünlerimizi görebilir, dokunabilir, istediği yazıcıdan çıktı alarak satın alma kararını çok daha sağlıklı şekilde verebilir.

Hedefimiz önce hizmet, sonra satıştır.

ARTI Bilgisayar A.Ş.

Bu Sadece Başlangıç

Eğitim

Mac’inizden ve iOS cihazınızdan daha fazla keyif alabilmenizi ve daha verimli olabilmenizi sağlamak için dersler, demolar ve etkinlikler sunuyoruz.


Kurulum Hizmetleri

Sürekli güncel ve çalışır durumda olmanızı sağlamak için gerekli ek donanımları ve yazılımları kurmayı üstlenebiliriz.


Onarımlar

Apple sertifikalı personel, sorularınıza cevap vermek, sorun gidermek ve onarım yapmak için sürekli hazırdır.


Hizmetler ve fiyatlar ile ilgili daha fazla bilgi için mağaza personelimize danışın.

*Tüm hizmetler mağaza içinde geçerlidir.

 • Solution Expert Education

  Yetkili Satıcı

 • Premium Reseller

  Yetkili Satıcı

 • Authorized Service Provider

  Yetkili Servis

 • Casper Suite

  Yetkili Satıcı

 • Adobe Creative Cloud

  Yetkili Satıcı

 • LocknCharge

  Yetkili Satıcı